Ana Sayfa

Firma Profili

Ürünlerimiz

E-Katolog

İletişim

 

<<  Firma Profili  >>

 
 

DEMİR İŞ ÇELİK; 2001 yılından bu yana Hamur ve Fırın Makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 10 yılı aşan bir zaman içerisinde hamur makinaları alanında kendini kanıtlayan bir firma olmuştur.

Hamur Makinaları alanında Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi kendisine ilke edinen " Demir İş Çelik " Müşterisine Kaliteli Makina ve ekipmanı, en ekonomik şartlarda sunmayı amaçlamıştır.

Üretimini yaptığımız Makina ve ekipmanlarımıza, satış ve satış sonrasında da toplam kalite anlayışı uygulanmaktadır. Biz, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve üretim kalitesinde gösterdiğimiz titizliği ve mükemmeliyeti sürekli muhafaza etmekteyiz.

İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız Hamur ve Fırın Makinaları; Hamur Kesme Tartma Makinaları, Hamur Çevirme Makinaları, Hamur Dinlendirme Makinaları, Uzun Şekil Verme Makinaları, Hamur Yoğurma Makinası, Un Eleme Makinaları ve Ekmek Dilimleme Makinalarından oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz :
Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Hamur ve Fırın Makinaları sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz :
Hamur ve Fırın Makinaları sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, makinalarımıza ihtiyaç duyulduğunda, akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.  
        

   
Ali ÇAYCI
Firma Sahibi